Instrukcja korzystania z kremacji online

Instrukcja obsługi podglądu kremacji online

Żeby korzystać z kremacji online musimy zalogować się na stronie używając nazwy użytkownika i hasła otrzymanego od zakładu pogrzebowego. Jeśli go nie otrzymałeś skontaktuj się z firmą „Walicki” pod numerem telefonu +48 32 281 42 18.
Otrzymane dane wpisz w pola tekstowe i klikamy przycisk „Zaloguj się”.

Bez tytułu

Jeśli się pomylisz wprowadzając dane do logowania system powiadomi cię o tym i poprosi o ich poprawienie. Po poprawnym zalogowaniu zobaczysz stronę z przypisanym do twojego konta piecem. Każdy piec jest nagrywany przez dwie kamery, z przodu gdzie trumna trafia do wnętrza pieca i z tyłu gdzie są wydobywane i umieszczane w urnie prochy.
Po zalogowaniu się mamy dwa czarne okna, aby uruchomić kamery musimy kliknąć w okno.

qwer

Po kliknięciu w oknie pojawi się obraz z kamery. Możemy korzystać z obu kamer na raz, lub powiększyć którąś z nich na pełny ekran. Domyślnie obrazu z kamer nie da się nagrywać, o nagranie z kremacji możemy poprosić w zakładzie pogrzebowym „Walicki”.

dfdfdf

Dostęp do kamer jest przyznany na czas kremacji, po niej nasze konto straci dostęp do kamer z zakładu. Kamery może jednocześnie oglądać kilka osób na kilku komputerach, więc można je bez problemu udostępnić rodzinie.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z zakładem pogrzebowym „Walicki”

Zakład pogrzebowy "Walicki" © 2006-2022